Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Sales & Recruitment Specialist (IT Headhunter 360)
HR
1dea

1dea
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
sprzedaż
Angielski
rekrutacja
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijanie biznesu poprzez pozyskiwanie klientów (projektów rekrutacyjnych) oraz negocjowanie warunków handlowych
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych end-to-end
  • Pozyskiwanie TOP inżynierów na stanowiska techniczne (programiści / testerzy / konsultanci SAP / specjaliści od infrastruktury i bezpieczeństwa IT itd.)
  • Zarządzanie relacjami z klientami i kandydatami w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego
  • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych, wprowadzanie własnych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Motywacja, nastawienie na realizację celu, proaktywność
  • Dokładność, skrupulatność
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Minimum 1-2 lata doświadczenia w rekrutacji
  • Doświadczenie w sprzedaży / pozyskiwaniu klientów lub motywacja do rozwoju w tym kierunku

To oferujemy

  • Służbowy iPhone / Laptop
  • Szybką ścieżkę kariery i możliwość awansu
  • Codzienne wsparcie w zadaniach team leadera zespołu IT
  • Projekty rekrutacyjne dla międzynarodowych firm
  • Dostęp do szkoleń wykorzystujących metody wyszukiwania kandydatów poprzez Boolean Search, X-ray Search, portale branżowe (GitHub, StackOverflow, Meetup) itd.
  • Elastyczny czas pracy / praca zdalna
  • Luźną atmosferę 😊
  • Dogodna lokalizacja biura – okolice stacji Metro Politechnika
  • Atrakcyjny system premiowy!
  • Rozwój zawodowy i stałe podnoszenie swoich kwalifikacji
  • Niezbędne narzędzia umożliwiające komfort wykonywanej pracy