• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. rekrutacji IT
Recruitment
4IT Solutions sp. z o.o.

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenie
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
rekruterIT
ITrecruiter
Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu aktualnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne z branży IT
  • Kontakt e-mail oraz telefoniczny z kandydatami
  • Weryfikacja i selekcja nadesłanych aplikacji
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z kandydatami
  • Udział w rozwoju wewnętrznych narzędzi i procesów oraz realizowanie bieżących działań poprawiających efektywność rekrutacji
  • Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych

Nasze wymagania:

  • Zainteresowanie obszarem HR oraz branżą IT
  • Wysoki poziomu zaangażowania i pozytywnej energii
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i łatwość w budowaniu relacji
  • Kreatywność i duża inicjatywa w działaniu i poszukiwaniu niestandardowych rozwiązań
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji
  • Dobra znajomość narzędzi pakietu Microsoft Office

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w rekrutacji 360 lub w opiece nad klientem

Oferujemy:

  • Możliwość pracy w niepełnym wymiarze (minimum 30 godzin w tygodniu)
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Kilka możliwych ścieżek rozwoju (m.in. Konsultant 360, Senior Rekruter, Team Leader)
  • Narzędzia niezbędne do pracy (konto rekruterskie LinkedIn)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie w zdobywaniu nowej wiedzy oraz możliwość rozwoju
  • Dowolną formę współpracy
  • Bezpłatny parking
  • Telefon służbowy
  • Dodatkowe premie i bonusy