Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. szkoleń e-learning
new
Inne
Alior Bank SA

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Articulate Storyline 360
Ms Power Point
MS Excel
Articulate Storyline 3
Adobe Photoshop
Opis stanowiska

Mamy dla Ciebie pracę, która polega na:

  • prowadzeniu projektów e-learningowych,
  • projektowaniu, przygotowywaniu oraz aktualizacji szkoleń e-learningowych,
  • współpracy z ekspertami przy tworzeniu materiałów edukacyjnych.

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • posiada minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku (budowanie szkoleń e-learningowych),
  • posiada bardzo dobrą znajomość programu Articulate Storyline 3, Articulate Storyline 360,
  • posiada dobrą znajomość Adobe Photoshop lub Adobe Ilustrator,
  • w stopniu bardzo dobrym obsługuje MS Excel i MS Power Point,
  • jest samodzielna oraz cechuje się bardzo dobrą organizacją pracy.

Oferujemy:

  • współpracę w ramach umowy o pracę,
  • pracę w modelu hybrydowym,
  • ciekawe zadania oraz możliwość rozwoju,
  • dofinansowanie do świadczeń socjalnych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie, programy zniżkowe i lojalnościowe itp.).