Praca w HR - Hello HR

Stażystka/Stażysta w Departamencie Rozwoju i Kultury Organizacyjnej
new
Inne
Alior Bank SA

Rodzaj pracy
Niepełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Opis stanowiska

Pragniesz poznać świat bankowości od środka i zdobyć pierwsze doświadczenie?

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Jeśli chcesz nauczyć się jak:

  • tworzyć oraz aktualizować proste szkolenia i testy e-learningowe
  • w programie Articulate Storyline,
  • montować zrealizowane filmy wideo w programie Adobe Premiere Pro,
  • rozróżniać i kategoryzować zgłoszenia, które wpływają do Zespołu Szkoleń Multimedialnych.

to, ten staż jest właśnie dla Ciebie!

Jeżeli jesteś osobą:

  • skrupulatną i dokładną – dbającą o bezbłędną realizację zadań,
  • potrafiącą szybko przyswajać wiedzę,
  • potrafiącą pracować samodzielnie,
  • znającą pakiet Office na poziomie niezbędnym do wykonywania zadań operacyjnych,

to, szukamy właśnie Ciebie!

Czujesz, że ten staż został stworzony specjalnie do Ciebie? Aplikuj do nas!

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatny 6-miesięczny staż​),
  • elastyczny czas pracy: ½ etatu lub więcej - Ty wybierasz!
  • ciekawy program onboardingowy i opiekę mentora,
  • obszerny pakiet socjalny (karta multisport, prywatna opieka medyczna z pakietem stomatologicznym, ubezpieczenie, konkursy wewnętrzne, programy zniżkowe i lojalnościowe, 16 godzin na wolontariat i dzień na „U” itp.),
  • nagrodę pieniężną za skuteczne polecenie w ramach Programu Poleceń,
  • ofertę rozwojowa i edukacyjną w programie Alior Uniwersytet.