• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
TEAM LEADER ACCOUNTING
Leadership
ALTO

ALTO
Warszawa
12 500 - 14 500 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Manager/C level
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ACC
teamleader
księgowość
Opis stanowiska

Wymagana wiedza merytoryczna:

  • kompleksowa znajomość zasad księgowych;
  • znajomość przepisów CIT, VAT, WHT, TP;
  • umiejętność identyfikowania problemów/ zagadnień i samodzielnego radzenie sobie z nimi;
  • swobodna komunikacja w języku angielskim;
  • podstawowa wiedza w zakresie MSSR.

Zadania:

  • zarządzanie zespołem, w tym planowanie pracy zespołu;
  • weryfikowanie wykonanej pracy podległego zespołu i zapewnienie jej najwyższej jakości;
  • czuwanie nad efektywnością wykonywanych zadań;
  • wysyłanie w imieniu Klienta wszelkich wymaganych deklaracji podatkowych i informacji finansowych do urzędów/instytucji;
  • prowadzenie zaawansowanej komunikacji z klientem;
  • rozwiązywanie większości zagadnień u klientów;
  • aktywny udział w onboardingu nowego Klienta;
  • rekomendowanie do Managera ACC potrzeb rekrutacyjnych i ich realizacja wspólnie z HR zespołem/ Managerem ACC;
  • odpowiedzialność za podawanie danych do fakturowania celem realizacji obowiązku w uzgodnionym terminie;
  • bieżące podawanie danych dotyczących obłożenia zespołu praca celem jej optymalnego zapewnienia-pipeline;
  • ocena okresowa podległych pracowników;
  • bieżące logowanie czasu pracy w Exact oraz upewnianie się ze zadanie to jest realizowane przez zespół.

Rola w zespole

Team Leader zarządza zespołem w tym m.in.

  • deleguje prace do członków zespołu
  • weryfikuje/ sprawdza pracę wykonana przez zespół zgodnie z zasadą risk based approach & material transactions
  • zapewnia usługę najwyższej jakości wykonaną w sposób efektywny ( tj. przy wykorzystaniu funkcjonalności systemów i dostępnych narzędzi do automatyzacji pracy)
  • zapewnia/dba o optymalny skład podległego zespołu.
12 500 - 14 500 PLN

Brutto miesięcznie - UoP