• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Talent Acquisition Manager
Recruitment
Angloville Sp. z o.o.

Kielce
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Recruitment
talentacquisition
HR
Opis stanowiska

Talent Acquisition Manager / HR Recruitment Manager

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Kilka słów o Nas...

  • Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.
  • Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.
  • Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.
  • Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych
  • Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in: Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.
  • Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.
  • W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata.

Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu!

Czym będziesz się zajmować:

  • Skuteczne pozyskiwanie utalentowanych pracowników i współpracowników na międzynarodowych rynkach: Polska, Wielka Brytania, Włochy, USA, inne.
  • Planowanie, tworzenie, monitorowanie i finalizowanie projektów rekrutacyjnych
  • Zarządzanie pełnym procesem rekrutacyjnym, dbając o pozytywne doświadczenie kandydatów
  • Działania employer-brandingowe w Polsce i za granicą
  • Ciągły rozwój siatki kontaktów z utalentowaną pulą kandydatów na różnych rynkach
  • Tworzenie strategii rekrutacyjnej oraz budowa i rozwój procesów.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3-letnie, udokumentowane doświadczenie w podobnej roli (preferowane 5-letnie)
  • Biegła znajomość angielskiego, w mowie i piśmie (poziom CPE)
  • Umiejętność prowadzenia procesów rekrutacyjnych w języku polskim oraz angielskim od A do Z
  • Doświadczenie w pracy rekrutacyjnej na rynkach zagranicznych (dodatkowy atut)
  • Dojrzałość biznesowa
  • Biegła znajomość narzędzi rekrutacyjnych i źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Świetne zdolności interpersonalne, preferowane doświadczenie w międzynarodowym środowisku

Co oferujemy:

  • Pełną samodzielność na zajmowanym stanowisku;
  • Stabilność zatrudnienia- Umowa o pracę/ B2B
  • Praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem lub w modelu hybrydowym
  • Comiesięczne spotkania integracyjne
  • Nieszablonowe podejście do pracy- Twój głos zawsze ma znaczenie!
  • Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu
  • Pozytywna atmosfera w zespole :)
  • Zniżki na usługi firmy Angloville oraz platformy językowej

Jeśli jesteś pewny/(a), że to wyzwanie właśnie dla Ciebie, prześlij nam swoje CV dołączając klauzulę.