Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka Zarządu [branża eventowa]
new
Office
Antal

Antal
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
komunikatywność
Ms Office
Angielski
Opis stanowiska

Naszym Klientem jest rozpoznawalna firma z branży eventowej.

Opis roli:

  • Organizacja pracy biura Zarządu, w tym zarządzanie kalendarzem spotkań członków Zarządu.
  • Organizowanie i koordynowanie podróży służbowych, w tym rezerwacja hoteli, transportu itp.
  • Przygotowywanie raportów, zestawień i prezentacji na potrzeby Zarządu.
  • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej, w tym nadzorowanie przepływu dokumentów.
  • Wsparcie w organizacji ważnych wydarzeń (wyjazdy zagraniczne, spotkania z partnerami, eventy itp.).
  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji organizacyjnej (umowy, kontrakty, dokumenty prawne).
  • Współpraca z działem prawnym, finansowym i działami komercyjnymi w kwestiach związanych z umowami i dokumentacją formalną.
  • Witanie i obsługa gości, sponsorów, partnerów biznesowych oraz delegacji.
  • Koordynacja VIP-ów podczas wydarzeń.

Najważniejsze wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy z Zarządem.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Biegła obsługa pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel).
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i w dynamicznie zmieniającym się środowisku.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, zarówno w mowie, jak i piśmie.
  • Wysoki poziom kultury osobistej oraz dyskrecja w kontaktach z Zarządem i partnerami biznesowymi.
  • Gotowość do pracy w niestandardowych godzinach (weekendy, wieczory) oraz otwartość na krótkie wyjazdy służbowe (w Polsce i za granicą).

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w organizacji o bardzo rozpoznawalnej marce na polskim rynku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Opcja opieki medycznej i karty Multisport.
  • Możliwość współpracy na podstawie umowy o pracę bądź B2B.
  • Możliwość bezpośredniej współpracy z Zarządem oraz VIP-ami zapraszanymi przy okazji licznych wydarzeń.
  • Pracę w przyjaznym, kreatywnym i zaangażowanym zespole współpracowników.
  • Wysoka kultura organizacyjna.
  • Zniżki na produkty firmy.
  • Parking pracowniczy.