• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
HR Manager
new
Leadership
Antal

HR Manager

Antal
Wrocław
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HRM
HR
Hybrid
Opis stanowiska

Dla naszego klienta z branży produkcyjnej poszukujemy doświadczonego HR Managera.

Zakres zadań:

  • Udział w lokalnych oraz globalnych projektach HR
  • Wdrażenie polityk i procedur z zakresu HR
  • Doradztwo i wsparcie dla kadry zarządzającej wszystkich szczebli w zakresie prawa pracy
  • Nadzór nad obszarem kadrowo-płacowym
  • Zarządzanie talentami, tworzenie planów sukcesji
  • Zarządzanie komunikacją i relacjami z pracownikami
  • Zarządzanie zespołem

Wymagania:

  • Doświadczenie w roli HRM w branży produkcyjnej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym
  • Praktyczna znajomość prawa pracy
  • Szeroka wiedza z zakresu miękkiego HR
  • Umiejętność zarządzania projektami
  • Zdolności interpersonalne oraz organizacyjne
  • Postawa pro-aktywna oraz zorientowanie na cel
  • Otwartość, inicjatywa, samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole, budowania relacji

Klient oferuje:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w obszarze HR
  • Udział w ambitnych projektach
  • Stabilne warunki zatrudnienia, bogaty pakiet socjalny
  • Niezbędne narzędzia pracy