• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
HR (Senior) Specialist
new
Payroll
Antal

Antal
Kraków
8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
ERP
SAP
HR
Opis stanowiska

lokalizacja: Kraków

Dla naszego Klienta - międzynarodowego lidera branży przemysłu energetycznego - poszukujemy (Starszego) Specjalisty ds. Personalnych do działu wewnętrznego.

Opis Stanowiska:

  • Koordynowanie procesów administracyjnych w całym cyklu życia pracownika
  • Wsparcie pracowników w sprawach dotyczących wynagrodzenia, nieobecności, czasu pracy, polskiego prawa pracy
  • Wsparcie pracowników oddelegowanych do pracy za granicą i do pracy w Polsce, zezwolenia na pracę i pobyt dla cudzoziemców zatrudnionych w Polsce
  • Zarządzanie Funduszem Socjalnym (ZFŚS)
  • Opracowywanie i wdrażanie polityk HR
  • Przygotowywanie raportów, metryk i analiz HR (zatrudnienie, retencja)
  • Współpraca z partnerami/dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi - np. z zewnętrznym dostawcą płac (weryfikacja listy płac)

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w twardym HR (mile widziane w strukturze międzynarodowej)
  • Bardzo dobra znajomość polskiego prawa pracy
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (koniecznie Excel)
  • Znajomość ERP (SAP mile widziany)
  • Dobry poziom języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Umiejętność dotrzymywania terminów i zarządzania priorytetami
  • Dokładność i dbałość o szczegóły

Oferta:

  • Zróżnicowana i ciekawa praca w fantastycznym zespole HR
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony)
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Nieformalne i stymulujące środowisko pracy o wysokim standardzie zawodowym
  • Hybrydowy model pracy (2 dni w domu, 3 dni w biurze)
  • Całkowicie nowe, stylowe biuro
  • Kafeteria, świadczenia ZFŚS i kluby pracownicze, owoce
  • Elastyczny czas pracy
8 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP