• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
JUNIOR DIGITAL MARKETING SPECIALIST
Employer Branding
Antal

Antal
Gdańsk
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
socialmedia
Marketing
employerbranding
Opis stanowiska

Do naszego wewnętrznego działu Marketingu i PR, poszukujemy osoby na stanowisko

Każdego dnia, zajmujemy sie zagadnieniami z obszaru marketingu, marketingu rekrutacyjnego, employer brandingu. Tworzymy wartościowe treści, prowadzimy eventy i konferencje... Na stanowisku Junior Digital Marketing Specialist zdobędziesz szerokie doświadczenie w wymienionych obszarach, pracując dla lidera branży rekrutacyjnej oraz naszych klientów.

Twój zakres obowiązków:

Tworzenie atrakcyjnych materiałów, form i treści w różnych kanałach komunikacji w SoMe

Współpraca przy tworzeniu kampanii marketingowych

Organizacja eventów, wydarzeń rekrutacyjnych, webinarów etc.

Wsparcie w realizacji aktualnych projektów w ramach działu marketingu, marketingu rekrutacyjnego, employer brandingu czy PR

Nasze wymagania:

Kreatywność i duzo pozytywnej energii

Biegłość w obsłudze Social Media (FB, YT, Insta, LinkedIn etc.)

Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym

Skillsy graficzne (przy użyciu Adobe/ Canva)

Lekkie pióro i/lub doświadczenie w copywritingu

Zainteresowanie kampaniami paid social (Facebook Ads, LinkedIn Ads ect.) i SEM (Google Ads)

Doświadczenie w pracy z systemami CMS typu Wordpress będzie atutem

Podstawowa znajomość HTML (nice to have)

To oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet benefitów (płatny urodzinowy dzień wolny, dofinansowanie nauki języka, prywatna opieka medyczna, karta Multisport, kafeteria MyBenefit, imprezy integracyjne )

Możliwość realizacji własnych pomysłów i realny wpływ na prace działu

Naukę poprzez praktykę od pierwszych dni pracy

Transparentną ścieżkę kariery

Pracę w dynamicznym, energicznym i kreatywnym środowisku

Współpracę z ludźmi, którzy lubią dzielić się wiedzą

Doświadczenie, wiedzę i szanse na budowanie własnego wizerunku

Elastyczny czas pracy i pracę w modelu hybrydowym