• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Junior Recruiter IT/ Researcher
new
Research
Antal

Antal
Poznań
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
IT
staz
rekrutacja
Opis stanowiska

Jeśli:

  •  Jesteś dyspozycyjny/a około 30-40h w tygodniu
  • Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • Masz już pierwsze doświadczenia w dziale HR lub w branży handlowej/obsłudze klienta/call center
  • Interesujesz się zagadnieniami związanymi z rynkiem pracy, rekrutacją i branżą IT
  • Jesteś osobą samodzielną mającą nieocenione umiejętności komunikacyjne

To czytaj dalej⬇

Jako Researcher w zespole IT Services:

  • Jesteś odpowiedzialny za search, identyfikację i kontakt z dopasowanymi do rekrutacji kandydatami
  • Budujesz sieć kontaktów, wykorzystujesz ją do promowania stanowisk i pozyskiwania kandydatów
  • Prowadzisz cały proces rekrutacyjny end-to-end

Co oferujemy?

  • Pracę w jednej z największych agencji rekrutacyjnych w Polsce
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy
  • Elastyczny czas pracy i pracę w modelu hybrydowym
  • Naukę przez praktykę już od pierwszych dni pracy
  • Szkolenia z obszaru rekrutacji, negocjacji czy budowania biznesu
  • Szeroki zakres benefitów(urodzinowy dzień wolny, dofinansowanie nauki języka, kafeteria MyBenefit, karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Indywidualną ścieżkę rozwoju i możliwość awansu w strukturach firmy