• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. kadr i płac
Payroll
ASSA ABLOY Opening Solutions

Dobrzeń Wielki
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
Payroll
Kadry
Opis stanowiska

Assa Abloy Opening Solutions Poland S.A. z siedzibą w Lesznie, ul. Magazynowa 4 jest czołowym producentem okuć budowlanych - zamków wierzchnich, zamków wpuszczanych, wkładek bębenkowych, kłódek bębenkowych oraz systemów Master Key, oferującym szeroko rozbudowaną sieć sprzedaży i usług serwisowych.

 Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadr i płac

Obowiązki:

  • Prowadzenia dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Realizowanie procesów płacowych, tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń
  •  z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych
  •  w celu zapewnienia ich terminowości i zgodności z przepisami prawa
  • Prowadzenie ewidencji urlopów, zwolnień oraz innych absencji
  • Sporządzania deklaracji oraz rozliczeń do ZUS, US, PFRON, GUS za spółkę
  • Przygotowywania zestawień i sprawozdań z zakresu obsługi kadrowo-płacowej
  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP
  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych
  • Wystawianie wymaganych dokumentów i zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kadry i płace, ekonomia)
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • Znajomość przepisów prawa pracy, przepisy z zakresu podatku dochodowego, ubezpieczeń społecznych oraz umów cywilnoprawnych
  • Praktyczna wiedza z obszaru naliczania wynagrodzeń i PFRON
  • Znajomość obsługi komputera MS Office, w szczególności Excel
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Opiekę medyczna
  • Pracę pełną wyzwań w zgranym zespole