• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. kadr i płac
new
Payroll
Autohero Polska Sp. z o.o.

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
place
Kadry
specjalistadskadr
Opis stanowiska

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 5000 osób.

W skład Grupy w Polsce wchodzą dwie spółki: Autohero Polska Sp. z o.o. oraz Auto1 Polska Sp. z o.o.

Obecnie do naszej polskiej spółki szukamy Specjalisty ds. kadr i płac. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy
  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Monitorowanie terminowości badań lekarskich, uprawnień pracowniczych, szkoleń
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Rozliczanie czasu pracy (ewidencje czasu pracy, nadgodziny, urlopy, zwolnienia chorobowe, inne nieobecności)
  • Sporządzanie i wydawanie świadectw pracy, zaświadczeń oraz innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników, do których wydawania pracodawca zobowiązany jest przepisami prawa
  • Udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom w zakresie spraw płacowych i kadrowych
  • Przygotowywanie zestawień i raportów na potrzeby wewnętrzne firmy

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz zasad kadr i płac
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word) lub Google Sheets
  • Samodzielność w działaniu, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej roczne doświadczenie zawodowe w zespole zajmującym się płacami
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu