• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Starszy Specjalista ds. kadr i płac
new
Payroll
Autohero Polska Sp. z o.o.

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Kadry
starszyspecjalista
Płace
Opis stanowiska

AUTO1 Group jest europejskim leaderem online'owych giełd samochodów używanych. Grupa obecna jest w ponad 30 krajach i wciąż wchodzi na kolejne rynki. Nasi klienci mają dostęp do ponad 30 000 sprawdzonych samochodów używanych. Warszawskie biuro koordynuje wszystkie działania grupy w Polsce, Czechach, Słowacji oraz w krajach bałtyckich i na Bałkanach. Tylko w 2019 roku AUTO1 Group sprzedała ponad 619 000 samochodów używanych (z przychodem 3,5 miliarda euro), a od 2012 roku sprzedaliśmy ich już ponad 2 000 000! W całej grupie zatrudniamy obecnie ponad 5000 osób.

W skład Grupy w Polsce wchodzą dwie spółki: Autohero Polska Sp. z o. o. oraz Auto1 Polska Sp. z o.o.

Obecnie do naszej polskiej spółki szukamy Starszego Specjalisty ds. kadr i płac. Dołącz do nas!

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne prowadzenie kadrowej i płacowej obsługi pracowników dwóch spółek (ok 600 osób)
  • Sporządzanie list płac dla pracowników i osób zatrudnionych na podstawie umów cywilnoprawnych
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Naliczanie średniej urlopowej oraz ekwiwalentu za urlop
  • Rozliczanie wynagrodzeń pracowników , przygotowywanie list płac
  • Prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
  • Sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych
  • Sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON,
  • Obsługa programu Płatnik
  • Prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków
  • Sporządzanie rocznych deklaracji PIT-11, PIT-8AR, PIT-4R, wysyłanie do US oraz terminowe przekazywanie deklaracji pracownikom wraz z roczną informacją RMUA
  • Udzielanie informacji i wyjaśnień pracownikom w zakresie spraw płacowych i kadrowych

Wymagania:

  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu: prawa pracy, naliczania wynagrodzeń (z tytułu umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych), przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych, zagadnień kadrowych.
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia Kadry i Płace oraz Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Word) lub Google Sheets
  • Samodzielność w działaniu, terminowość oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wykształcenie wyższe
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe w zespole zajmującym się płacami
  • Wysoka kultura osobista i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie w branży motoryzacyjnej
  • Umowę o pracę ze stałym wynagrodzeniem
  • Benefity pozapłacowe (karta sportowo-rekreacyjna, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i wiele więcej)
  • Bardzo pozytywny i zmotywowany zespół z szybką ścieżką decyzyjną
  • Otwartość na wdrażanie nowych pomysłów usprawniających działanie firmy
  • Możliwość pracy zdalnej raz w tygodniu