• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
IT Talent Sourcer
new
Research
Betsys

Betsys
Katowice
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SOURCER
rekruter
ITRekruter
Opis stanowiska

Betsys - firma funkcjonująca na rynku czeskim od ponad 20 lat z powodzeniem rozwijająca od kilku lat oddział w Katowicach, a od niedawna także w Brnie poszukuje do oddziału w Polsce IT Rekrutera.

Jeśli masz minimum rok doświadczenia w rekrutacji IT lub kilka lat w rekrutacji ogólnie i chcesz poznać bliżej branżę IT, jesteś zmotywowany/a i chcesz dołączyć do naszego zespołu - zapraszamy do aplikacji ;)

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

Budowa i utrzymanie puli wykwalifikowanych kandydatów (zarówno profile IT jak i biznesowe)

  • Aktywne wyszukiwanie i docieranie do kandydatów z zastosowaniem różnych metod i narzędzi rekrutacji
  • Ofertowanie kandydatów
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Współpraca z HR Generalist w Polsce oraz HR Managerem z Czech
  • Uczestniczenie w branżowych eventach wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • doświadczenie w rekrutacji min rok w sektorze IT lub kilkuletnie w rekrutacji do innych sektorów
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację
  • Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • Can do attitude

Oferujemy:

  • pracę na samodzielnym stanowisku w nowoczesnym biurze w Katowicach z opcją pracy hybrydowej
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B - do wyboru
  • elastyczne godziny pracy - zaczynamy między 7.00, a 10.00
  • benefity do wyboru m.in: opieka medyczna tu zdrowie, multisport, lunch card, flexipass, karty paliwowe, zajęcia językowe (czeski, angielski), budżet na wakacje, dodatkowy budżet szkoleniowy
  • pracę w zgranym zespole
  • uczestnictwo w cyklicznych wydarzeniach firmowych
  • przekąski i owoce w biurze

Zachęcamy do przejrzenia naszego facebooka i instagrama ;)