Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Stażysta w Dziale HR (Learning & Development Department)
new
HR
BorgWarner eMobility Poland

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Angielski
Canva
Mile widziane
sharepiont
prezi
Opis stanowiska

Cel stanowiska:

Stażysta w Dziale HR (Learning & Development Department) jest osobą odpowiedzialną za wsparcie w organizacji programów szkoleniowych oraz procesu komunikacji w firmie.

Kluczowe obowiązki:

  • wsparcie w procesie tworzenia oraz realizacji programów rozwojowych,
  • wsparcie w planowaniu i organizacji szkoleń oraz programów szkoleniowych,
  • tworzenie i aktualizacja materiałów szkoleniowych (w tym tłumaczenie materiałów z/na język angielski),
  • działanie w social media,
  • wsparcie w procesie komunikacji projektów L&D do pracowników (przygotowanie materiałów informacyjnych w podstawowych programach graficznych, np. Canva, Prezi lub podobne),
  • wsparcie administracyjne Zespołu L&D,
  • tworzenie raportów i podsumowań na potrzeby Zespołu L&D.

Kogo szukamy?:

  • Absolwent Uczelni Wyższej lub Student z pełną dyspozycyjnością w tygodniu,
  • Osoba interesująca się tematyką soft HR,
  • bardzo dobra znajomość MS Office, mile widziana biegły Excel,
  • język angielski na poziomie komunikatywnym,
  • zaangażowanie i motywacja do stałego rozwoju,
  • samodzielność, proaktywność, odpowiedzialność za swoje procesy,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, terminowość.

Mile widziane:

  • znajomość programów Sharepoint, Canva, Prezi lub innych programów graficznych (użytecznych w wewnętrznej komunikacji).

Najbardziej cenione kompetencje:

  • kreatywność,
  • komunikatywność,
  • współpraca w grupie.

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość zdobycia ciekawego, różnorodnego doświadczenia zawodowego w obszarze L&D,
  • bardzo dobra atmosfera pracy,
  • praca w godzinach biurowych od poniedziałku do piątku,
  • możliwość pracy zdalnej (1 dzień w tygodniu) po okresie pełnego wdrożenia,
  • bezpłatny transport z Warszawy (m.in. Rondo Daszyńskiego, Ciepłownia Wola).
  • atrakcyjny pakiet benefitów.