• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy Konsultant ds. procesów HR
new
Office
Ceri

Ceri
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
Niemiecki
Office
SAP
Opis stanowiska

CERI International Sp. z o.o.

Jesteśmy częścią Commerzbanku, pracujemy dla banków i na bank stawiamy na ludzi. Specjalizujemy się w obsłudze procesów dla instytucji finansowych, testowaniu oprogramowania, automatyzacji procesów i weryfikacji danych klientów (KYC). W naszej pracy liczy się zaangażowanie i gotowość do podejmowania nowych wyzwań. Z chęcią nauczymy Cię czegoś nowego, zapewniając bagaż pozytywnych doświadczeń!

BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA:

  • Rejestrację i przetwarzanie danych w SAP.
  • Administrowanie danymi z obszaru personalnego.
  • Weryfikację i przetwarzanie dokumentów.
  • Przygotowywanie dokumentów kadrowych w j. niemieckim.
  • Komunikację mailowa w języku niemieckim.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŚLI:

  • Znasz język niemiecki na poziomie minimum B1.
  • Szybko się uczysz nowych rzeczy, a tematyka HR jest w obszarze Twoich zainteresowań.
  • Dobrze posługujesz się komputerem (w tym pakietem MS Office).
  • Potrafisz wyszukiwać, weryfikować oraz analizować informacje.
  • Jesteś osobą dokładną i skrupulatną.

BENEFITY:

  • Dofinansowanie kursów językowych.
  • Dofinansowanie opieki zdrowotnej.
  • Kantyna i dofinansowanie posiłków.
  • Dofinanswowanie karty multisport.
  • Spotkania integracyjne.
  • Program rekomendacyjny.
  • Home office.
  • System kafeteryjny MyBenefit.
  • Grupy sportowe.