• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
HR Specialist with Spanish or French
new
HR
CPL

CPL
Łódź
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
Excel
English
Opis stanowiska

Nasi Klienci to międzynarodowe organizacje z sektora BPO/SSC, które działają w branży outsourcingowej, consultingowej, logistycznej lub technologii informatycznych.

Z uwagi na międzynarodowy charakter firm, poszukujemy kandydatów, którzy będą w stanie swobodnie komunikować się w języku angielskim i hiszpańskim lub francuskim.

Twój zakres obowiązków:

  • Zapewnienie, aby procesy HR-owe były zgodne z normami prawnymi oraz wymogami danego kraju
  • Zarządzanie danymi osobowymi, dokumentacją oraz systemami pracowniczymi
  • Wspieranie procesów związanych z ciągłym doskonaleniem inicjatyw i polityk,
  • Przygotowanie dokumentów związanych z zasobami ludzkimi, zgodnie z wnioskiem pracownika i obowiązującymi umowami
  • Zapewnienie wsparcia personelowi jako pierwszej linii kontaktu
  • Monitorowanie jakości usług i współpraca z innymi działami

Wymagania pracodawcy:

  • Płynna znajomość języka HISZPAŃSKIEGO lub FRANCUSKIEGO (C1) i komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze HR (min. 1 rok)
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Znajomość MS Excel
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku

Mile widziane:

  • Znajomość sytemów kadrowo-płacowych (np. Workday, Salesforce, People Soft, SAP)

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opiekę medyczną (w tym też stomatologiczną) dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Rozbudowany program rekomendacyjny
  • Dofinanowanie do kursów, szkoleń i certyfikatów
  • Dostęp do audiobooków i ebooków online