• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista w dziale HR z j. włoskim
new
HR
CPL Jobs

CPL Jobs
Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Hybrid
włoski
Angielski
Opis stanowiska

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.

Dla Naszego Klienta, stale rozwijającej się międzynarodowej organizacji, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista w dziale HR

Obowiązki:

  • Wsparcie działu kadr i płac w obszarach takich jak zatrudnienie, wynagrodzenia, benefity pracownicze;
  • Tworzenie pierwszej linii wsparcia w obszarze HR dla pracowników firmy;
  • Procesowanie zapytań związanych z działem HR;
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej;
  • Pomoc we wdrażaniu wewnętrznych procedur.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2;
  • Znajomość języka włoskiego min. na poziomie B2;
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji – zarówno w mowie jak i na piśmie;
  • Mile widziana znajomość pakietu MS Office;
  • Doświadczenie z obszaru HR nie jest wymagane, firma zapewnia szkolenia wdrażające do pracy na stanowisku.

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Praca na pełen etat w godzinach biznesowych;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pełne wdrożenie do pracy na danym stanowisku oraz możliwość rozwijania się w tym obszarze;
  • Pakiet benefitów (między innymi: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, cafeteria MyBenefit);
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • Przyjazna atmosfera- brak dress codu, świetna komunikacja wśród członków zepołu;
  • Praca w nowoczesnym biurze w dobrej lokalizacji.