• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Pracownik HR z językiem niemieckim
new
Payroll
CPL

CPL
Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Niemiecki
Angielski
HR
Opis stanowiska

Nasi Klienci to międzynarodowe organizacje z sektora BPO/SSC, które działają w branży outsourcingowej, consultingowej, logistycznej lub technologii informatycznych.

Z uwagi na międzynarodowy charakter firm, poszukujemy kandydatów, którzy będą w stanie swobodnie komunikować się w języku angielskim i niemieckim.

Twój zakres obowiązków:

  • Przetwarzanie wniosków z zakresu administracji kadrowo-płacowej
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie
  • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Odpowiadanie na mailowe i telefoniczne zapytania dotyczące zagadnień HR-owych

Wymagania pracodawcy:

  • Płynna znajomość języka niemieckiego (C1) i komunikatywna znajomość języka angielskiego (B2)
  • Dobrze rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Gotowość do pracy w międzynarodowym środowisku

Mile widziane:

  • Wcześniejsze doświadczenie zawodowe nie jest wymagane.

Pracodawca oferuje:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Kartę Multisport
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Opiekę medyczną (w tym też stomatologiczną) dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Rozbudowany program rekomendacyjny
  • Dofinanowanie do kursów, szkoleń i certyfikatów
  • Dostęp do audiobooków i ebooków online