• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
HR Specialist
new
HR
During Polska Sp. z o.o.

Gdynia
3 800 - 4 800 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
HR
HRspecialist
Recruitment
Opis stanowiska

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego (KRAZ 15357] obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

RECRUITMENT SPECIALIST | HR SPECIALIST - nie czekaj i dołącz do naszego Teamu During !

Zdajemy sobie sprawę, że idealni kandydaci nie istnieją, tak więc jeżeli spełniasz większość wymagań - aplikuj

  • masz doświadczenie w HR - minimum 2 lata [idealnie, jeżeli posiadasz doświadczenie w APT]
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B [warunek konieczny]
  • kochasz pracę z ludźmi
  • jesteś komunikatywny/komunikatywna
  • mówisz w języku angielskim

Jeżeli do nas dołączysz będziesz odpowiedzialny/odpowiedzialna za:

  • bezpośredni kontakt z klientami firmy
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami [ale z pracownikami również ;) ]
  • redagowanie i publikację ogłoszeń [portale ogłoszeniowe, media społecznościowe)
  • przeprowadzenie procesu rekrutacji od A do Z [rekrutacje masowe, rekrutacje stałe]
  • prace administracyjno-kadrowe
  • współpracę z innymi działami

W zamian możemy Ci zaoferować...

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę [pierwsza umowa na okres próbny 3-miesięcy]
  • kartę lunchową
  • prywatną opiekę medyczną.

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana pozostaje tylko przesłać aplikację.

Oczywiście nie zapomnij dodać klauzuli:

,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

3 800 - 4 800 PLN

Brutto miesięcznie - UoP