• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Staż w dziale Administracji HR
Office
Elettric80 Sp zoo

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Office
HR
Excel
Opis stanowiska

Wymagania:

  • Mile widziane studia na kierunkach pokrewnych (Administracja, Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Finanse, Rachunkowość)
  • Mile widziane stażowe doświadczenie na stanowisku w obszarze HR
  • znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel w stopniu dobrym
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • mile widziana znajomość języka włoskiego
  • zdolność analitycznego myślenia
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentów podczas procesu on-boarding nowych pracowników
  • wsparcie pracowników w pierwszych dniach po zatrudnieniu
  • wykonywanie archiwizacji oraz zarządzanie archiwum danych pracowniczych
  • prowadzenie korespondencji
  • ogólne prowadzenie dokumentów administracji

Co oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie
  • możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • doskonalenie umiejętności językowych
  • karta Fitness
  • prywatna opieka medyczna

Stawka płacowa dotyczy pełnego etatu.