Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

HRIS Specialist
new
HR
ER Group

ER Group
Poznań
8 000 - 10 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
helpdesk
HRIS
Oracle
ECC
ATS
SAP
HR
workday
Opis stanowiska

Dla naszego klienta, międzynarodowego dostawcy innowacyjnych produktów i technologii dla branży chemicznej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: HRIS Specialist

(*Kandydacie, Twoja aplikacja zostanie przedstawiona naszemu klientowi tylko i wyłącznie za Twoją zgodą. Podczas rozmowy z naszym rekruterem uzyskasz wszystkie informacje o firmie i stanowisku, które pozwolą Ci podjąć decyzję. Jako agencja wyłącznie pośredniczymy w rekrutacji, finalnym pracodawcą jest klient).

Przyszły zakres obowiązków:

  • Zarządzanie i utrzymanie systemu HRIS, dbając o dokładność wprowadzanych danych i sprawne działanie platformy
  • Wykorzystanie narzędzi do raportowania w celu generowania regularnych i ad-hoc raportów, które pomagają w podejmowaniu decyzji i dostarczają danych o wskaźnikach HR
  • Zapewnienie dokładności i spójności raportów HR poprzez wdrażanie metod walidacji danych i kontroli jakości
  • Współpraca z koordynatorami HR oraz zespołami Payroll w celu rozwiązywania zapytań dotyczących Employee Central w różnych modułach, takich jak onboarding, rekrutacja, zarządzanie talentami itd.
  • Pełnienie roli pośrednika między działem HR, a IT w celu testowania nowych funkcji systemu i angażowanie odpowiednich użytkowników biznesowych w razie potrzeby
  • Pomoc we wprowadzaniu danych pracowników zgodnie z wymaganiami
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji procesów dla procedur HRIS

Pracodawca oczekuje:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na analogicznym w dziale HR
  • Doświadczenie w pracy na systemie SAP/Oracle/ Workday
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie C1
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Umiejętność zarządzania wieloma priorytetami jednocześnie
  • Silne umiejętności analityczne i zdolność do rozwiązywania problemów

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Dodatkowy, klarowny system premiowy
  • Kartę sportową, prywatną opiekę medyczną oraz możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do urlopu i kursów językowych
  • Możliwość pracy zdalnej 2 dni w tygodniu
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w firmie o globalnym zasięgu

HRIS, HR, Workday, Oracle, ATS, SAP, ECC, helpdesk, SuccessFactors, HCM, SFX, system.

8 000 - 10 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP