Praca w HR - Hello HR

Specjalista ds. rekrutacji z językiem hiszpańskim / Rekruter z językiem hiszpańskim
HR
Eurokadra S.A.

Katowice
4 300 - 8 000 PLNBrutto miesięcznie - Dowolna
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Dowolna
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Samodzielność
rekrutacja
dobra organizacja pracy
skuteczna komunikacja
Mile widziane
prawo jazdy kat. B
Friendly offer
Opis stanowiska

💼 Zakres obowiązków:

  • obsługa procesowa osób z Ameryki Środkowej i Południowej do pracy w Polsce,
  • pomoc i wsparcie przy zatrudnieniu Kandydatów hiszpańskojęzycznych,
  • tworzenie bazy danych kandydatów,
  • przygotowywanie raportów i zestawień z powadzonych projektów,
  • nawiązywanie pozytywnych relacje z ludźmi szukającym pracy;
  • będziesz pracować na kilku projektach

🏢 Nasze wymagania:

  • biegła znajomość języka hiszpańskiego min. B2
  • praca stacjonarna w biurze
  • zdolność do samodzielnego realizowania uzgodnionych celów, w tym do podejmowania niezbędnych decyzji,
  • komunikatywność, kreatywność i pozytywne nastawienie do pracy.
  • nie wymagamy doświadczenia, a jedynie chęci do pracy i zaangażowania :)

Wszystkiego innego Cię nauczymy :)

✨ Mile widziane:

  • znajomość j. angielskiego.

🧧 Oferujemy :

  • umowa zlecenie
  • system prowizyjny, niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, z możliwością dorobienia sobie także w weekendy,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • dla najlepszych, możliwość awansu i zwiększenia stawki godzinowej
  • najlepszego szefa i szefową na świecie :)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

4 300 - 8 000 PLN

Brutto miesięcznie - Dowolna