• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Recruitment Specialist (Finance/HR)
Recruitment
F-team

F-team
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
Komunikatywność
Recruitment
Zaangażowanie
Kreatywność
Opis stanowiska

F-team grows and keeps hiring!

Jesteśmy firmą wyspecjalizowaną w poszukiwaniu i profesjonalnej ocenie kandydatów dla obszarów finance, legal, HR&Payroll. Należymy do grupy Amberstone Associates, która od wielu lat działa na rynku rekrutacyjnym obsługując znane, prestiżowe brandy. Naszą siłą są przede wszystkim otwarci ludzie, którzy swoim zaangażowaniem i entuzjazmem tworzą niepowtarzalną atmosferę pracy. Naszymi nadrzędnymi wartościami, którymi kierujemy się w codziennej pracy są wsparcie, życzliwość i dzielenie się wiedzą.

Aktualnie szukamy osób, które chciałby dołączyć do naszego zespołu jako: Senior Recruitment Consultant - Finance. Odkryj z nami globalne możliwości branży i znajdź pracę tu, gdzie rekrutują najlepsi!

Nasze wymagania:

  • Masz doświadczenia w pracy w rekrutacji (obszar finansowy/HR będzie plusem);
  • Mówisz płynnie w języku angielskim;
  • Realizowałeś/łaś samodzielnie i kompleksowo projekty rekrutacyjne (wyszukiwanie kandydatów, prowadzenie spotkań rekrutacyjnych, rekomendacje do klienta);
  • Potrafisz przekonać klienta, by pracował właśnie z Tobą 😊;
  • Uwielbiasz ludzi, a dobra atmosfera w pracy jest dla Ciebie ważna;
  • Jesteś pracowita/pracowity i można na Tobie polegać;
  • Cenisz wysoką jakość i profesjonalizm w pracy;
  • Masz wysokie umiejętności komunikacyjne;
  • Masz dystans do siebie i poczucie humoru.

Oferujemy:

  • Pracę dla naprawdę ciekawych i prestiżowych organizacji, przy międzynarodowych projektach;
  • Pracę pod okiem najlepszych ekspertów na rynku;
  • Bardzo atrakcyjny system premiowy;
  • Pakiet szkoleń i treningów;
  • Swobodną atmosferę pracy;
  • Pracę w modelu hybrydowym i elastyczny czas pracy.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Możliwość pracy zdalnej;
  • Siłownia w biurze;
  • Karty przedpłacone;
  • Dofinansowanie biletów do kina, teatru.

Spotkanie nic nie kosztuje 😊 Zapraszamy Cię do naszej drużyny!