Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Konsultant ds. Zatrudniania Cudzoziemców
HR
FIEGE Sp. z.o.o.

Gardno
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
język rosyjski
Microsoft Office Excel
Kreatywność
Microsoft Office
prawo jazdy kat. B
Friendly offer
Opis stanowiska

Zadania:

  1. przygotowywanie dokumentów i wniosków umożliwiających legalny pobyt i pracę cudzoziemców,
  2. koordynowanie procesu legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców,
  3. monitorowanie statusu wniosków oraz kontaktowanie się z urzędami i innymi instytucjami w celach informacyjnych i wyjaśniających,
  4. bieżąca współpraca z pracownikami Działu Administracji Personalnej w zakresie dokumentacji i procedur,
  5. wsparcie dla cudzoziemców w zakresie przepisów dotyczących zatrudnienia oraz legalizacji pobytu,
  6. obsługa cudzoziemców.

Wymagania:

  1. doświadczenie w pracy związanej z legalizacją pobytu i zatrudnienia cudzoziemców,
  2. znajomość przepisów prawa dotyczących zatrudniania cudzoziemców i legalizacji ich pobytu w Polsce,
  3. znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień kadrowych,
  4. znajomość języka ukraińskiego i/lub rosyjskiego,
  5. samodzielność, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność,
  6. komunikatywność i gotowość do pracy w dużym zespole,
  7. dobra znajomość narzędzi MS Office,
  8. prawo jazdy kat. B.