Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Młodszy/a Specjalista/ka ds. kadr i płac
Payroll
Finker Sp. z o.o. Sp.k.

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Kadry
Płace
enova365
Mile widziane
język angielski
Opis stanowiska

Tworzymy zewnętrzny dział finansowo-księgowy. Obsługujemy Klientów w zakresie księgowości, kadr i płac, kontrolingu oraz funkcji dyrektora finansowego. Bardzo ważne są dla nas relacje, wzajemny szacunek, jakość jaką oferujemy oraz automatyzacja i ciągłe usprawnianie procesów.

Z chęcią Cię poznamy jeśli:

  • posiadasz co najmniej 2-letnie doświadczenia w prowadzeniu spraw kadrowo-płacowych,
  • posiadasz doświadczenie w pracy z enova365 (dodatkowa znajomość Symfonii i Google Workspace będzie dużym atutem),
  • masz wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • posiadasz praktyczną wiedzę z zakresu prawa pracy oraz zagadnień kadrowo-płacowych,
  • lubisz to co robisz, chcesz się rozwijać i sam/a z ciekawości śledzisz zmiany w przepisach,
  • lubisz nowinki digitalowe i chętnie usprawniasz/automatyzujesz swoją pracę,
  • odpowiedzialność, dokładność i zaangażowanie to Twoje drugie imię,
  • jesteś komunikatywna/y i potrafisz współpracować z ludźmi,
  • dodatkowym atutem będzie również znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym (obsłudze klienta zewnętrznego).

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/y za:

  • obsługę kadrowo-płacowej naszych Klientów (akta osobowe, sporządzanie dokumentów w zakresie nawiązywania, zmiany i rozwiązywania stosunku pracy, świadectwa pracy, zaświadczenia, ewidencja czasu pracy),
  • sporządzanie comiesięcznych list płac oraz rozliczanie umów cywilno-prawnych,
  • kontrolę terminowości wykonywania badań lekarskich/szkoleń BHP,
  • udział w sporządzaniu sprawozdań i deklaracji ZUS, GUS, US, PFRON, PPK.

W zamian za Twoje zaangażowanie i wykonywaną sumiennie pracę oferujemy Ci:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy - rozpoczynamy między 8 a 10,
  • po okresie stacjonarnego wdrożenia - w naszym biurze w Warszawie przy ulicy Wilczej 71 możesz pracować stacjonarnie, hybrydowo lub w większości zdalnie - jesteśmy elastyczni, ale będziemy Cię potrzebować 1-2 dni w miesiącu w biurze,
  • laptopa i monitor - dla wygodniejszej pracy,
  • przyjemny proces wdrożenia, który pozwoli Ci szybko odnaleźć się w nowym miejscu,
  • rozwój - codzienny, ale także dofinansowanie do szkoleń podnoszących Twoją wiedzę,
  • dofinansowanie opieki medycznej (pakiet Allianz),
  • dostęp do platformy LEX,
  • spotkania integracyjne kilka razy w roku,
  • luźna atmosfera i brak dress codu - zależy nam, żebyś czuł(a) się u nas dobrze i wygodnie pod każdym względem ;).