• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Współpracujący IT Recruiter - Freelance
new
Recruitment
Future Mind

Future Mind
6 000 - 12 000 PLNNetto miesięcznie - B2B
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca w pełni zdalna
Wymagane umiejętności
IT
rekrutacja
freelance
Opis stanowiska

Future Mind to zespół doświadczonych specjalistów, stabilna firma z przyjazną kulturą ciesząca się pozytywnym wizerunkiem zarówno wśród klientów, jak i na rynku pracy, która od kilkunastu lat tworzy od podstaw do wdrożenia znane, nagradzanie i najwyżej oceniane przez użytkowników aplikacje mobilne z wykorzystaniem zarówno dobrze znanych, jak i najbardziej innowacyjnych technologii.

Obsługujemy najbardziej znane marki, dla których wdrażamy nietuzinkowe rozwiązania pozwalające na rozwiązanie skomplikowanych problemów biznesowych, korzystając przy tym z wieloletniego doświadczenia naszych koleżanek i kolegów, ekspertek i ekspertów w dziedzinach zarządzania projektami IT, analizy, projektowania, programowania i testowania aplikacji mobilnych i webowych.

W naszym portfolio znajdują się takie marki jak: Żabka, Hebe, Superpharm, Sinsay, Reserved, Empik, Morizon, Brainly, LifeTube, EY, RTV Euro AGD, Generali, Continental, Virgin, Nespresso, Signify, Skycash i wiele innych. W ostatnich latach otrzymaliśmy kilka nagród i wyróżnień, w tym liczne Mobile Trends Awards, czy Diamenty Forbesa.

Szukamy freelancerów do zdalnej współpracy w zakresie rekrutacji IT, w zamian za stałe wynagrodzenie za każdego zatrudnionego przez nas kandydata.

Do naszego zespołu dołącza kilkadziesiąt osób rocznie. W tym momencie mamy przynajmniej kilkanaście otwartych wakatów (mobile, backend, frontend, PMO, analiza, Product Design). Na przestrzeni lat wypracowaliśmy w miarę precyzyjnie persony kandydatów, którym potem dobrze się z nami pracuje, wiemy kogo szukamy. Współpraca z zewnętrznymi rekruterami w powyższym modelu pozwala nam realizować określoną strategię rekrutacji, którą możemy dodatkowo omówić telefonicznie.

Tech stack: Kotlin, Swift, Python (Django), Node.js, Angular, React i rzadziej React Native.

Co oferujemy: zryczałtowane wynagrodzenie w wysokości 6000zł netto za każdego kandydata, którego zatrudnimy i który przepracuje z nami przynajmniej dwa miesiące +1 dzień. Jesteśmy otwarci na propozycje innego modelu rozliczeń.

O szczegółach chętnie opowiem telefonicznie. Możemy się też złapać na LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/tomekjurek/

6 000 - 12 000 PLN

Netto miesięcznie - B2B