• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. Kadr i płac
new
Payroll
GDF

GDF
Gdynia
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Kadryipłace
Biurorachunkowe
Opis stanowiska

Biuro rachunkowe GDF s.c. z siedzibą w Gdyni działa na rynku usług finansowych od 2000 roku. Podmiotom gospodarczym z Trójmiasta oferujemy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Naszymi klientami są osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą i spółki prawa handlowego, w tym również te z udziałem kapitału zagranicznego. Nasza propozycja współpracy opiera się na wzajemnym zaufaniu i szacunku. Zapewniamy pełen profesjonalizm i dyskrecję. Zakres współpracy jest każdorazowo indywidualnie określany w odniesieniu do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa (akta osobowe, sporządzenie dokumentów kadrowych: zaświadczenia. umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.)
  • Zgłaszanie do ZUS informacji o powstaniu, zmianach oraz ustaniu obowiązku ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego
  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników i sporządzenia listy płac
  • Sporządzanie sprawozdań dla GUS w zakresie spraw pracowniczych
  • Sporządzanie deklaracji PFRON
  • Współpraca z klientami
  • Obliczanie zaliczek miesięcznych na podatek dochodowy od płac oraz deklaracji rocznych

Wymagania:

  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie kadr i płac
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość programu ERP OPTIMA i Płatnik
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, komunikatywność, rzetelność

Oferta:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość wzbogacenia doświadczenia zawodowego, rozwoju umiejętności i podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia z poszerzania zakresu wiedzy
  • Dopłaty do kursów zewnętrznych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze