• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. rekrutacji i procesów HR
new
Recruitment
Gi Group

Gi Group
Kuźnica Kiedrzyńska
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Excel
Office
Angielski
Opis stanowiska

Prowadzimy rekrutację dla firmy produkcyjnej z branży budowlanej

Miejsce pracy: Mykanów

Zadania:

  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze sprzedaży
  • prowadzenie projektów HR takich jak: rozwój pracowników, ścieżki karier, planowanie zatrudnienia, rekrutacja i selekcja, mapy kompetencji
  • tworzenie i aktualizacja opisów stanowisk pracy oraz profili kompetencyjnych
  • kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz onboardingu
  • realizowanie działań związanych z budowaniem wizerunku pracodawcy
  • realizowanie programów rozwojowych i zarzadzania talentami
  • współpraca z agencjami pracy, firmami rekrutacyjnymi oraz firmami szkoleniowymi

Czego oczkujemy:

  • doświadczenia w obszarze HR na podobnym stanowisku
  • znajomości narzędzi, trendów HR oraz prawa pracy
  • doświadczenia w prowadzenia projektów rekrutacyjnych
  • umiejętności budowania zaufania i relacji z ludźmi
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych, komunikacyjnych i organizacyjnych
  • entuzjazmu w działaniu, proaktywnej postawy
  • samodzielności i odpowiedzialności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • obsługi MS Office, w szczególności Excel
  • dobrej znajomość j. angielskiego (min. B2)

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze, w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość realizowania ciekawych projektów i własnych pomysłów w obszarze HR
  • benefity (karta Multi-sport, opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, kursy językowe)
  • pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i zagranicznym.

Gi Group agencja pracy i doradztwa personalnego - nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010