• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Asystent Administratora Systemu ERP
new
Payroll
Grant Thornton

Poznań
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Angielski
kadry i płace
MS Office
Excel
Friendly offer
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie administratora systemu kadrowo-płacowego w rozwiązywaniu problemów z oprogramowaniem kadrowo-płacowym
  • Migracja danych kadrowo-płacowych klientów
  • Instalacja i konfiguracja oprogramowania kadrowo-płacowego

Nasze wymagania:

  • podstawowa znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
  • dobra znajomość obsługi pakietu Office a zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego Excel
  • podstawowa znajomość języka SQL
  • znajomość obsługi systemów Windows na poziomie administratora komputera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać dokumentację techniczną.

Mile widziane:

  • doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy ERP

To oferujemy:

  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie
  • nie jesteśmy sztywną korporacją
  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w ponad 800 osobowym zespole i z Klientem
  • możliwość pracy w modelu hybrydowym
  • jasno określona ścieżka kariery
  • praca w międzynarodowym środowisko oraz możliwość współpracy z największymi podmiotami z różnych branż gospodarki
  • stabilne warunki pracy (umowa o pracę wraz z prywatną opieką medyczną oraz pakietem benefitów – m.in. MultiSport, bilety do kina, bony na zakupy)
  • system rozliczania nadgodzin
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, dostęp do platformy szkoleniowej
  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkursach (np. #aGTywni, Pracownik Roku, CrossSeller Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne, Jubileusz Pracy)
  • realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne, dołączenia do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które mamy pod opieką

Benefity:

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne