• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Stażystka/Stażysta w Zespole HR
new
HR
Grant Thornton

Poznań
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Komunikatywność
Angielski
MS Office
Friendly offer
Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby, która wesprze wewnętrzny zespół HR w codziennych zadaniach oraz będzie współtwórcą wartościowego środowiska pracy dla naszych Pracowników.
  • Współpracując ze specjalistami poznasz podstawowe zadania z zakresu miękkiego HR-u, będziesz miał(a) okazję uczestniczyć w realizacji zadań związanych z rekrutacją i employer brandingiem.

Podczas stażu będziesz miał(a) okazję m.in.:

  • uczestniczyć w całościowym procesie rekrutacji,
  • planować i organizować wydarzenia dla studentów,
  • poznać różne metody rekrutacji
  • brać udział w bieżących projektach w zakresie motywowania i rozwoju pracowników.
  • Rozpoczynając współpracę z Grant Thornton staniesz się członkiem wyjątkowego i kreatywnego zespołu, który wdroży Cię w nową rolę i zawsze będzie dostępny, jeśli pojawią się z Twojej strony pytania.

Nasze wymagania

  • status studenta III-V roku (preferowane kierunki: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • otwartość, komunikatywność i energia do działania
  • wysoki poziom kultury osobistej i kompetencji interpersonalnych
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • skrupulatność, profesjonalizm i dbałość o szczegóły
  • zainteresowania zagadnieniami związanymi z miękkim HR-em

To oferujemy

  • bez względu na stanowisko – Stażysta, Asystent czy Ekspert, który zarządza zespołem – gwarantujemy szacunek, uśmiech oraz chęć dzielenia się wiedzą
  • kultura oparta o zaufanie, współpracę, różnorodność i wzajemne wsparcie – nie jesteśmy sztywną korporacją
  • płatny staż w wymiarze około 25-30 godz. w tygodniu (umowa zlecenie)
  • możliwość ogromnego rozwoju kompetencji interpersonalnych – praca w kilkuosobowym zespole doświadczonych rekruterek i z Klientem wewnętrznym oraz przedstawicielami dostawców i uczelni
  • możliwość współpracy z podmiotami z różnych branż i krajów
  • jasno określona ścieżka kariery
  • odpowiedzialna i ciekawa praca w zespole profesjonalistów
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy
  • możliwość pracy hybrydowej – chętnie spędzamy czas w biurze, ale praca w trybie home office również jest możliwa
  • bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, dostęp do platformy szkoleniowej
  • możliwość udziału w wewnątrzfirmowych konkurach (np. #aGTywni, Społecznik Roku, Pracownik Roku) i akcjach integracyjnych (np. Przystanek Relaks, Spotkanie Roczne, Jubileusz Pracy)
  • realny wpływ na otoczenie – możliwość zaangażowania się w akcje charytatywne, dołączenia do zespołu eco-freaków lub wspierania fundacji czy domów dziecka, które mamy pod opieką

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne