Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Asystent w Dziale HR
new
HR
Grupa Trakcja

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Ms Office
Opis stanowiska

Jako Trakcja S.A. jesteśmy jedną z największych spółek giełdowych działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego i energetyki.

Rocznie realizujemy ponad 100 kontraktów budując i modernizują linie kolejowe, tramwajowe, autostrady i drogi ekspresowe, mosty, obiekty inżynieryjne oraz sieci elektroenergetyczne.

Jesteśmy dumni mogąc brać udział w skomplikowanych i innowacyjnych przedsięwzięciach infrastrukturalnych, takich jak:

• modernizacja blisko 20% długości torów dedykowanych połączeniom obsługiwanym przez Pendolino,

• budowa najnowocześniejszego w Polsce zaplecza technicznego dla obsługi pociągów aglomeracyjnych,

• wyprodukowanie pierwszego w Polsce magazynu energii wytworzonej przez farmę wiatrową

• udział w budowie pierwszej w Niemczech elektrycznej autostrady dla ciężarówek,

• dostawa zintegrowanego systemu dynamicznej informacji podróżnych i bezpieczeństwa pasażerów, zastosowanego po raz pierwszy na dworcu Łódź Fabryczna

• przebudowa linii tramwajowej wraz z rewitalizacją mostu Piłsudskiego w Krakowie, czy systemu zasilania nowej sieci tramwajowej w Olsztynie.

• zaprojektowanie, produkcja urządzeń i zmiana napięcia dla linii WKD z 600 V na 2 KV

oraz tysięcy innowacyjnych rozwiązań w energetyce i kolejnictwie wdrożonych w okresie ponad 70 lat naszej działalności.

Obszar zadań, który mamy dla Ciebie:

✔️ Wsparcie procesu rekrutacji i selekcji pracowników: przygotowywanie ogłoszeń o pracę, selekcja aplikacji, przeprowadzanie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, organizacja i koordynacja rozmów kwalifikacyjnych oraz kontakt z kandydatami;

✔️ Wsparcie procesu administracyjnego obszaru szkoleń: przechowywanie dokumentów, administrowanie bazą danych szkoleń, udział w aktualizacji danych i monitorowanie udziału w szkoleniach;

✔️ Bieżące wsparcie procesów HR: tworzenie opisów stanowisk, onboarding, offboarding, analiza danych i raportowanie HR;

✔️ Ciągły rozwój i wykonywanie obowiązków dostosowanych do posiadanych umiejętności 😊

Chętnie zatrudnimy Cię w naszym Zespole, jeśli:

✔️ Jesteś w trakcie studiów lub posiadasz wykształcenie w obszarze: ZZL, psychologia, socjologia / pokrewne;

✔️ Masz! już pierwsze doświadczenia w obszarze rekrutacji / miękkiego HR;

✔️ Chcesz się rozwijać i jesteś w teamie I❤️HR;

✔️ Jesteś osobą przywiązującą wagę do szczegółów;

✔️ Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;

✔️ Bez problemu poruszasz się w MS Office – w tym w Excelu;

✔️ Kreatywność i brak rzeczy niemożliwych to Twoje drugie imię!

Jak wygląda nasza oferta?

✔️ Rynkowe warunki wynagradzania,

✔️ Elastyczna forma zatrudnienia,

✔️ ​Atrakcyjne benefity pracownicze - zależą od wybranych warunków zatrudnienia,

✔️ Praca przy różnorodnych projektach,

✔️ Możliwość długoterminowej współpracy,

✔️ Rozwój w strukturach firmy zgodnie z preferencjami i predyspozycjami,

✔️ Dostęp do szkoleń branżowych i współpraca z ekspertami.