• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Młodszy specjalista HR z j. niemieckim
Office
Hays

Hays
Katowice
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Hybrid
Office
Niemiecki
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zlokalizowanej w Katowicach, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy specjalista do spraw administracji HR z j. niemieckim.

Możliwość pracy w systemie hybrydowym.

Do Twoich obowiązków na tym stanowisku będzie należało:

  • Bieżący kontakt i wsparcie z zakresu HR dla pracowników grupy za pomocą telefonu, czatu i maila,
  • Odpowiadanie na zapytania pracowników i pomoc w rozwiązywaniu problemów,
  • Praca z „bazą wiedzy” i jej rozbudowywanie.

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Bardzo dobrą znajomość języka niemieckiego,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i samodzielność w pracy.

Mile widziana będzie:

  • Doświadczenie w Service Center.

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym,
  • Wstępne szkolenia wprowadzające oraz możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia w dziale HR,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Elastyczne godziny pracy oraz pakiet benefitów (w tym prywatna opieka medyczna, karta sportowa, bony podarunkowe).

Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.