• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Specjalista ds. płac
Payroll
HAYS

HAYS
Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
GUS
ZUS
Hybrid
Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie listy płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych (około 300 os.)
  • rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich, rodzicielskich
  • obsługa potrąceń należności ustawowych
  • sporządzanie zaświadczeń (zatrudnieniu, wynagrodzeniu, okresach nieskładkowych itp.)
  • obsługa PPK
  • przygotowywanie sprawozdań i deklaracji do ZUS, GUS, US i PFRON
  • sporządzanie raportów i zestawień płacowych

 Oczekiwania:

  • min. 3-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku
  • doświadczenie w bardziej zaawansowanych naliczeniach (premie, bonusy, niepełne etaty, równoważny system pracy
  • znajomość systemu TETA - będzie atutem
  • bardzo dobra znajomość Excela

 Oferowane:

  • umowa o pracę
  • praca w modelu hybrydowym
  • multisport, Enel-med, ubezpieczenie grupowe, szkolenia
  • swobodna atmosfera pracy, pozytywna atmosfera :)