• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Koordynator z j.niemieckim
new
Recruitment
Hilfemed Sp. z o.o.

Wrocław
4 000 - 5 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Niemiecki
Mile widziane
Recruitment
Opis stanowiska

Firma Hilfemed poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko Koordynator.

Nasza firma zajmuje się pozyskiwaniem pracowników do opieki nad osobami starszymi w Niemczech. Działamy na rynku od wielu lat i nieustannie dążymy do rozwoju.

Wymagania:

  • komunikatywna lub dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (B1)
  • umiejętności interpersonalne
  • znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • dyspozycyjność
  • zaangażowanie do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Obowiązki:

  • Koordynowanie i organizacja pracy pracowników
  • Profilowanie pracowników
  • Uzupełnianie danych w systemie CRM
  • Kontakt telefoniczny lub mailowy z partnerami zagranicznymi

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę w pracy w młodym zespole
  • wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu
  • smoothie środy
  • atrakcyjne premie
  • spotkania integracyjne
  • kartę Multisport
  • szkolenia podwyższające kwalifikacje możliwość rozwoju – nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia - przygotujemy Cię do pracy na nowym stanowisku abyś mógł z nami zdobyć cenne doświadczenie zawodowe

Nie jest to call center.

4 000 - 5 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP