Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. współpracy
Inne
AGH w Krakowie

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Microsoft Office
Angielski
zarządzanie projektami
Cyberbezpieczeństwo
Umiejętność analizy
Administracja
Komunikatywność
Marketing
Opis stanowiska

Centrum Cyberbezpieczeństwa AGH

poszukuje osoby na stanowisko administracyjne

Wymagania stawiane kandydatom:

1) co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe;

2) wykształcenie wyższe (preferowane w dziedzinach nauk politycznych, prawa, administracji, komunikacja, marketing, zarządzaniem projektami lub pokrewnymi);

3) doświadczenie w budowaniu relacji, preferowane w środowisku uczelni wyższych, lub NGO, ale także korporacyjnym lub rządowym;

4) wiedza w co najmniej jednym z obszarów tematycznych: innowacje, nowe i przełomowe technologie, cyberbezpieczeństwo;

5) umiejętność analizy i oceny, w tym zdolność do identyfikowania potrzeb w zakresie budowania partnerstw i porozumień;

6) znajomość procesów decyzyjnych, w tym wiedza na temat struktury i funkcjonowania uczelni wyższych, organów administracji publicznej oraz procesów decyzyjnych w firmach komercyjnych;

7) umiejętność pracy w zespole, otwartość i komunikatywność, umiejętność budowania relacji;

8) dobra organizacja pracy, samodzielność, odpowiedzialność oraz zarządzanie równoległymi projektami i działaniami;

9) znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B-2 (w mowie i piśmie);

10) etyka zawodowa: Zachowanie poufności i ochrona wrażliwych informacji;

11) bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; i innych narzędzi IT, w tym do zarządzania relacjami z klienta-mi (CRM), zarządzania projektami, analizy danych i komunikacji.

Dodatkowymi atutami będą:

1) doświadczenie w wystąpieniach publicznych;

2) znajomość środowiska cyberbezpieczeństwa i nowych technologii (who is who) i/lub otoczenia regulacyjnego i instytucjonalnego w obszarze cyberbezpieczeństwa, innowacji i nowych technologii.

Twoje główne zadania:

1) realizacja strategii rozwoju ekosystemu innowacji w obszarze technologii dual-use i cyberbezpieczeństwa;

2) nawiązywanie i utrzymywanie relacji z polskimi i zagranicznymi uczelniami oraz RTOs, sektorem publicznym, firmami komercyjnymi oraz innymi kluczowymi interesariuszami w obszarze innowacji technologicznych dual-use (projekt Krakow DIANA Accelerator) i cyberbezpieczeństwa (Centrum Cyberbezpieczeństwa);

3) reprezentowanie AGH na spotkaniach z interesariuszami, na konferencjach i innych wydarzeniach branżowych;

4) przygotowywanie i prezentacja materiałów na temat ekosystemu innowacji technologicznych i cyberbezpieczeństwa;

5) współpraca z władzami uczelni, działem PR i komunikacji w celu informowania opinii publicznej o działaniach Krakow DIANA Accelerator i Centrum Cyberbezpieczeństwa.

Planowane zatrudnienie w wymiarze pełnego etatu na okres próbny, z możliwością przedłużenia.

Zgłoszenie winno zawierać:

1) CV,

2) list motywacyjny.