Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Turystyki
new
Recruitment
Angloville Sp. z o.o.

5 000 - 6 000 PLNBrutto miesięcznie - UoP
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
rekrutacja
szkolenie
Opis stanowiska

Dołącz do najbardziej międzynarodowej firmy w Kielcach!

Kilka słów o Nas...

● Angloville należymy do grupy podmiotów będących liderem rynku edukacji językowej w Polsce i Europie Centralnej oraz jest jednym z największych w Europie organizatorów wyjazdowych kursów języka angielskiego.

● Wraz z siostrzaną firmą znajdujemy się w grupie 50 najszybciej rosnących firm w Europie wg. Financial Times 2022.

● Dzięki Naszej innowacyjnej metodzie, zmieniamy to, jak świat uczy się języków obcych.

● Uczy się z nami już ponad 30 000 osób rocznie (offline i online) a Naszymi klientami są m.in. firmy Fortune 500, łącznie z osobami z pierwszych stron gazet, a także tysiące wspaniałych osób indywidualnych.

● Angloville oraz Nasza formuła nauki, została doceniona nie tylko przez Naszych klientów ale również przez media. Pisano o Nas m.in: Forbes, the Lonely Planet, Gazeta.pl , Puls Biznesu, Money.pl, inne.

● Działamy na 8 rynkach europejskich oraz posiadamy swoje biura w Azji i RPA.

● W Naszym zespole znajduje się ponad 10 narodowości z całego świata. Szukamy, osób gotowych na pełne zaangażowanie w powierzane im zadania, wychodzących z inicjatywą oraz kreatywnych podejściem do swojej pracy.

Dołącz do Naszego Teamu!

Czym będziesz się zajmować: (praca w języku polskim i angielskim)

  • Rekrutacja koordynatorów,
  • Szkolenie koordynatorów,
  • W sezonie wyjazdowym nadzór nad kadrą wyjazdową (koordynatorzy: wychowawcy, kierownicy), pomoc w rozwiązywaniu problemów,
  • Koordynacja programów językowych dla dorosłych odbywających się w ciągu roku (ok. 5 w roku) - Reprezentowanie firmy
  • Opieka nad grupą uczestników
  • Wsparcie w innych pracach organizacyjnych

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Umiejętności odnalezienia się w sytuacjach wymagających natychmiastowego działania
  • Wzorowe zdolności organizacyjne oraz samodzielność w działaniach
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Dyspozycyjności i możliwości wyjazdów w delegacje
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie
  • praca w języku polskim i angielskim

Mile widziane:

  • wyższe wykształcenie o profilu: Anglistyka, Pedagogika
  • doświadczenie w: turystyce, edukacji

Korzyści pracy w Angloville:

● Możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy z ekspertami w swojej dziedzinie, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą :)

● Stabilność zatrudnienia - Umowa o pracę

● Dodatkowa opieka medyczna oraz karta MultiSport

● Praca w centrum Kielc z łatwym dojazdem

● Comiesięczne spotkania integracyjne

● Możliwość pracy w międzynarodowym otoczeniu

● Zniżki na usługi firmy Angloville oraz platformy językowej

5 000 - 6 000 PLN

Brutto miesięcznie - UoP