Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Asystent/ka działu Powierzchni Biurowych
new
Office
Colliers

Colliers
Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Microsoft Office
Outlook
skuteczna komunikacja
Opis stanowiska

Colliers jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 62 krajach, w których zatrudnia 17 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w 7 regionach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Kraków, Trójmiasto, Wrocław, Katowice i Łódź. Firma została uhonorowana wieloma prestiżowymi nagrodami przyznanymi m.in. w konkursach: Eurobuild, CIJ Journal, CEE Quality Awards, International Property Awards, Outsourcing Stars oraz Gazele Biznesu.

Colliers jest członkiem koalicji Przyjazna Rekrutacja, a w 2017 i 2019 r. spółka otrzymała tytuł Najlepszego Pracodawcy przyznawany przez niezależną firmę Kincentric (dawniej AON) oraz Inwestor w Kapitał Ludzki w 2019, 2021, 2022 i 2023 r.

Colliers w Polsce jest również partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Organizacja w swojej strategii kładzie nacisk m. in. na kryteria ESG, przez co podejmuje szereg inicjatyw środowiskowych, społecznych oraz z obszaru ładu korporacyjnego.

Będziesz odpowiedzialna/y za:

  • Aktualizację baz danych i systemów działu;
  • Kontakt z funduszami, deweloperami oraz innymi agencjami w celu uzyskania niezbędnych danych rynkowych;
  • Kontakt i współpracę z biurami regionalnymi Colliers oraz innymi działami w organizacji;
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań, organizowanie spotkań (wewnętrznych i zewnętrznych) oraz imprez działowych;
  • Pomoc w przygotowaniu: rynkowych prezentacjach kwartalnych, prezentacji i analiz finansowych dla klientów;
  • Pomoc w realizacji projektów marketingowych i PR organizowanych przez dział;
  • Wspieranie pracowników w codziennych działaniach;
  • Koordynację w organizowaniu spotkań / warsztatów z Klientami w ramach projektu Brainy Day Open lub AdminZoom; Dbanie o wysoką jakość przygotowywanych dokumentów (literówki, zgodność z firmowymi wzorcami, poprawność danych, etc);
  • Przygotowywanie materiałów w Power Point oraz Excel.

Dodatkowo w ograniczonym zakresie również:

  • Wspieranie pracy działu, w tym m.in.: bindowanie dokumentów, drukowanie, przygotowywanie case study, proposali, materiałów informacyjnych oraz innych dokumentów;
  • Koordynację podróży służbowych działu;
  • Miesięczne przygotowanie zamówień materiałów biurowych/IT;
  • Zarządzanie korespondencją działu i polityką przesyłek kurierskich;