Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/Specjalistka ds. Kadr
new
Payroll
Deloitte CE BSC

Rzeszów
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Kadry
HR
Angielski
MS Office
Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem firmy oraz zespołu Kadr i Płac poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko Specjalisty/Specjalistki ds. Kadr

Jeżeli:

  • masz doświadczenie zawodowe w obszarze kadrowym;
  • znasz zagadnienia z zakresu przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;
  • posiadasz praktyczną znajomość programów kadrowo-płacowych, mile widziana znajomość programu SAP;
  • dobrze znasz pakiet programów MS Office;
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim;
  • jesteś dokładny, sumienny i posiadasz zdolności analityczne...

... to szukamy właśnie Ciebie!

Twoja przyszła rola

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych;
  • Nadzorowanie badań lekarskich i kierowanie pracowników na badania okresowe oraz BHP;
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych do systemu kadrowo – płacowego;
  • Nadzór na kompletnością dokumentów kadrowych;
  • Prowadzenie oraz aktualizacja teczek osobowych pracowników;
  • Rozliczanie pracowników z urlopów wypoczynkowych i innych nieobecności;
  • Prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych;
  • Obsługa zatrudnienia cudzoziemców;
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania pracowników z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
  • Analiza, weryfikacja danych w w systemach HR, raportowanie na potrzeby biznesu, kontrolingu.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Hybrydowy model pracy;
  • Program szkoleń wdrażających, który pozwoli Ci na szybką adaptację;
  • Możliwość rozwoju umiejętności miękkich jak i technicznych;
  • Dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowych online (Udemy for Business, Linkedin Learning, getAbstract, Culture Navigator);
  • Rozwój umiejętności językowych;
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport, platforma MyBenefit, ubezpieczenie podróży zagranicznych, kursy językowe);
  • Pracę w zespole, gdzie liczy się dobra atmosfera.

O Deloitte

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

O zespole

Nasz dział Personal and Payroll Administration to zespół ekspertów w obszarze kadr, płac oraz benefitów. Zajmujemy się wszelkimi działaniami kadrowo-płacowymi oraz benefitami dla osób zatrudnionych na umowę o pracę, umowach cywilnoprawnych, B2B oraz komandytu w polskich spółkach grupy Deloitte.