Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Sales & Office Assistant
Office
Infinity Brokerzy Ubezp.

Gdynia
4 000 - 4 800 PLNBrutto miesięcznie - UZ
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
odpowiedzialność
dobra organizacja pracy
Komunikatywność
Excel
Mile widziane
Sales
Opis stanowiska

Do naszego zespołu szukamy osoby pełnej entuzjazmu i chęci nauki, gotowej do działania w środowisku B2B.

Poszukujemy kandydata/tki, który nie tylko posiada doskonałe umiejętności komunikacyjne, ale jest gotowy poznać złożony świat pracy brokera ubezpieczeniowego. Jeśli jesteś osobą, która łatwo się uczy, dobrze się czuje w pracy z excelem, lubi wyzwania i chce zdobyć nowe doświadczenia w branży ubezpieczeniowej, to ta oferta jest dla Ciebie!

Nie musisz znać branży ubezpieczeniowej – nauczymy Cię wszystkiego. Jesteśmy ogólnopolskimi liderami w obsłudze brokerskiej branży IT i branży budowlanej.

Wyznaczamy trendy w branży brokerskiej, stawiamy na cyfrowe narzędzia pozyskania i obsługi klientów, więc nawet bliski Ci jest digital - wiele się z nami w tym obszarze nauczysz.

Twój zakres obowiązków:

  1. Obsługa ubezpieczeniowa / gwarancji ubezpieczeniowych (przy wsparciu brokerów)
  2. Aktywne wsparcie działu handlowego we wszystkich jego działaniach
  3. Realizowanie prac związanych z bazami danych oraz lead generation (praca na dużych zbiorach danych)
  4. Wprowadzanie danych do systemów, kontrola poprawności danych w systemach
  5. Przygotowywanie zleconych dokumentów, dbanie o obieg dokumentów
  6. Wsparcie w procesie rozliczeniowo-księgowym (m.in. wprowadzanie przelewów, rozliczenia prowizji)
  7. Obsługa biura

Nasze wymagania:

  1. Dobra organizacja czasu pracy, wielozadaniowość, terminowość,
  2. Umiejętność analitycznego myślenia, chęć szybkiego uczenia się,
  3. Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne połączone z wysoką kulturą osobistą,
  4. Otwartość na konstruktywną komunikację i współpracę w zespole.

Mile widziane:

  1. Status studenta/studentki na kierunkach: prawo, ubezpieczenia, ekonomia, finanse
  2. Prawo jazdy kat. B
  3. Znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  1. Możliwość rozwoju zawodowego, realizowania własnych ambicji i podnoszenia kwalifikacji
  2. Przyjazną niekorporacyjną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole, brak dress code’u,
  3. Ubezpieczenie na życie / prywatna opieka medyczna (po okresie próbnym).
4 000 - 4 800 PLN

Brutto miesięcznie - UZ