• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
HR Researcher
Recruitment
iView Recruitment

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa zlecenia, Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
Komunikatywność
Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem naszej organizacji poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

Researcher / Młodszy Konsultant ds. Rekrutacji

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja procesów rekrutacji „end to end” na stanowiska średniego i wyższego szczebla
  • Aktywne poszukiwanie kandydatów przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi
  • Prowadzenie spotkań rekrutacyjnych oraz weryfikacja kompetencji kandydatów
  • Odpowiedzialność za koordynowanie procesów rekrutacyjnych na każdym etapie
  • Udział w badaniach rynku oraz sporządzaniu raportów
  • Wsparcie lidera działu we wszystkich prowadzonych działaniach

Nasze oczekiwania:

  • Masz już pierwsze doświadczenie zawodowe (mile widziane w obszarze obsługi klienta) lub jesteś bardzo zmotywowany do tego, żeby je zdobyć
  • Komunikatywność to Twoja mocna strona
  • Osiąganie wyznaczonych celów jest dla Ciebie ważne
  • Wiesz jak ważna jest dobra organizacja czasu pracy
  • Jesteś osobą wielozadaniową
  • Masz w sobie chęć nauki i rozwoju
  • Możesz pracować na pełen etat

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o dowolny rodzaj umowy
  • Pakiet wewnętrznych szkoleń w ramach wdrożenia
  • Możliwość realizacji procesów rekrutacji dla liderów z różnych branż
  • Możliwości rozwoju oraz awansu przedstawione w jasnej ścieżce kariery
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system premiowy