Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Runner / Junior Event Manager
Office
KDK Sp. z o. o.

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
umiejętności analityczne
Komunikatywność
sumienność
terminowość
MS Office
dobra organizacja pracy
Mile widziane
Kreatywność
Friendly offer
Opis stanowiska

Cześć!

Jesteśmy KDK Events – butikową agencją eventowo-reklamową z Warszawy*. Chcemy rozbudować nasz team twórców eventów o kolejną ambitną postać, ponieważ naprawdę dużo się u nas dzieje!

Poszukujemy młodych i ambitnych osób do zespołu organizującego eventy stacjonarne, wirtualne oraz hybrydowe.

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • Asystowanie przy działaniach zespołu eventowego
  • Wsparcie techniczne oraz logistyczne przy realizacji eventów (m.in pakowanie i przewożenie paczek, przenoszenie i rozkładanie materiałów brandingowych)
  • Pomoc w obsłudze magazynu eventowego
  • Realizowanie tzw misji specjalnych
  • Wyszukiwanie i rezerwowanie hoteli
  • Kontakt z klientem

Aplikuj, jeżeli:

  • Jesteś komunikatywny, potrafisz działać zespołowo
  • Jesteś energiczny, samodzielny i w każdej sytuacji potrafisz znaleźć rozwiązanie
  • Szukasz pracy, która nie jest pracą za biurkiem i nie zamyka się w standardowych 8miu godzinach
  • Jesteś odpowiedzialny, otwarty i proaktywny
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B

Co oferujemy?

  • Pracę z klientem biznesowym i publicznym
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w branży eventowej
  • Fajną atmosferę i młody, kreatywny team
  • Wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia i wyników

Jeśli myślisz, że to coś dla Ciebie, to prześlij swoją aplikację zawierającą CV (i portfolio eventowe, jeśli takie posiadasz)!

*jeśli chcesz bliżej nas poznać, to wskakuj na stronę www.kdkevents.pl. W dużym skrócie: działamy już 18 lat, obsługujemy bardzo różnych klientów komercyjnych oraz spółki państwowe. Pandemię przeżyliśmy naprawdę dobrze, ponieważ postawiliśmy na realizację eventów online. Posiadamy nawet własne studio z wieeelkim green screenem – www.streamspace.pl. Jesteśmy więc profesjonalni, sprawdzeni, elastyczni i doświadczeni w najróżniejszych eventowych bojach.