• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przysz艂o艣ci.

Dodaj og艂oszenie
馃捈 Specjalista ds. Rekrutacji z J臋zykiem Niemieckim 馃捈
Recruitment
Brunata Zenner

Gda艅sk
Rodzaj pracy
Pe艂ny etat
Do艣wiadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o prac臋
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiej臋tno艣ci
Niemiecki
Komunikatywno艣膰
Samodzielno艣膰
dobra organizacja pracy
Mile widziane
HR
rekrutacja
Opis stanowiska

馃捈 Tw贸j zakres obowi膮zk贸w

  • redagowanie i publikacja og艂osze艅
  • preselekcja i selekcja aplikacji
  • organizowanie spotka艅 i prowadzenie rozm贸w kwalifikacyjnych
  • proaktywne poszukiwanie nowych narz臋dzi rekrutacyjnych i kana艂贸w do pozyskiwania kandydat贸w
  • budowanie, rozwijanie oraz aktualizowanie bazy kandydat贸w na podstawie r贸偶norodnych 藕r贸de艂
  • raportowanie dziennych wynik贸w swojej pracy

馃攳Nasze wymagania

  • wykszta艂cenie wy偶sze 鈥 preferowane kierunkowe HR
  • zaawansowana znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego (min. C1)
  • bardzo dobre zdolno艣ci komunikacyjne i otwarto艣膰 na kontakt z lud藕mi
  • doskona艂a organizacja pracy
  • entuzjazm i inicjatywa w dzia艂aniu
  • samodzielno艣膰 i niezale偶no艣膰 w realizacji zada艅
  • CV oraz list motywacyjny w j. niemieckim

猸怣ile widziane

  • do艣wiadczenie w zakresie prowadzenia proces贸w rekrutacyjnych lub/oraz pracy w dziale HR
  • znajomo艣膰 metod i narz臋dzi HR oraz bie偶膮cych trend贸w w zakresie rekrutacji

馃憠To oferujemy

  • odpowiedzialn膮 rol臋 maj膮c膮 realny i znacz膮cy wp艂yw na funkcjonowanie i dalszy rozw贸j firmy
  • mo偶liwo艣膰 rozwoju w obszarze HR oraz ci膮g艂e podnoszenie kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umow臋 o prac臋 na czas nieokre艣lony (po okresie pr贸bnym)
  • mo偶liwo艣膰 podnoszenia kwalifikacji w ramach zagranicznych i krajowych szkole艅
  • elastyczny czas pracy (rozpocz臋cie pracy 6:15 鈥 8:30)
  • atrakcyjny pakiet 艣wiadcze艅 socjalnych (dofinansowania do wypoczynku i 艣wi膮t)
  • mo偶liwo艣膰 przyst膮pienia do ubezpieczenia grupowego dla Ciebie i Twoich bliskich
  • opiek臋 medyczn膮
  • dofinansowanie karty Multisport
  • przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy
  • 艣wietn膮 lokalizacj臋 biura