• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
RECRUITMENT MANAGER
Leadership
HR Navigator

Kraków
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Staż/Junior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
BussinesDevelopment
recruiting
Managemet
Opis stanowiska

Dla naszego Klienta, dużej firmy doradczej, działające na rynku szeroko rozumianych usług z obszaru HR, poszukujemy doświadczonych i pełnych pasji osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska specjalistyczne i menedżerskie w ramach świadczonych usługi doradczych,
  • rozwój biznesu - nawiązywanie kontaktów w nowymi Klientami,
  • odpowiedzialność za procedury i narzędzia rekrutacyjne,
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług,
  • redagowanie i publikowanie kampanii ogłoszeniowych o pracę,
  • poszukiwanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów,
  • tworzenie i publikowanie materiałów informacyjnych i promocyjnych z obszaru HR (media społecznościowe, strona www itp.),
  • budowanie silnej marki pracodawcy (EB, CX),
  • koordynowanie procesów komunikacji wewnętrznej,
  • gotowości do wzbogacenia wachlarza oferowanych usług.

Wymagania:

  • naturalny dar do nawiązywania relacji z ludźmi,
  • praktyczna wiedza z obszaru technik i metod rekrutacyjnych,
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji biznesowych,
  • konsekwencja i upór w działaniu oraz dążeniu do realizacji celów,
  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność, kreatywność,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze usług B2B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznym otoczeniu,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, na którego wysokość będzie mieć wpływ poziom Twojego zaangażowania,
  • zadaniowy tryb pracy,
  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka, samochód służbowy),
  • możliwość rozwoju zawodowego i realizacji Twoich pomysłów,
  • prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, zajęcia na siłowni, niezapomniane spotkania i wyjazdy integracyjne.