Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Ekspert ds. pozyskiwania funduszy
Inne
NJORD Energy

Wrocław
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
dobra organizacja pracy
doradztwo
Komunikatywność
finanse
inwestycje
Samodzielność
Opis stanowiska

NJORD Energy - from kite passion to kite power!

NJORD Energy to start-up, który tworzy unikatowe rozwiązanie w pozyskiwaniu energii z wiatru. Airborne wind-energy systems (AWES) to nowoczesny system wynoszący latawiec połączony liną do kontenera technicznego i wytwarzający energię kinetyczną, dzięki czemu pozyskujemy energię elektryczną.

Chcemy zrewolucjonizować rynek energetyki odnawialnej, dlatego potrzebujemy Ciebie do pomocy!

Ekspert (Główny specjalista) ds. pozyskiwania funduszy i rozliczania projektów

Co będziesz robić?

  • przede wszystkim zbudujesz z nami od podstaw organizację i weźmiesz udział w projekcie OZE, który zmieni polski rynek
  • będziesz wspierać nas swoją wiedzą i doświadczeniem
  • samodzielnie przygotowywać wnioski o dofinansowanie, obsługiwać proces aplikacyjny w tym zbierać odpowiednie dokumenty, składać wniosków, itp.
  • rozliczać otrzymane środki, w tym weryfikować wydatkowanie środków w zgodzie z budżetem projektu i zasadami finansowania
  • nadzorować dokumentację projektową w trakcie trwania projektu i po jego zakończeniu m.in. W zakresie finansowym i merytorycznym

Kim jesteś?

  • wykazujesz dużą samodzielność w wykonywaniu zadań i w rozwiazywaniu problemów
  • posiadasz doświadczenie przy pisaniu wniosków, pozyskiwaniu funduszy zewnętrznych i rozliczaniu projektów
  • masz wysokie umiejętności organizacyjne i analityczne
  • biegle operujesz językiem angielskim
  • legitymujesz się dyplomem uczelni wyższej
  • dodatkowym atut będzie doświadczenie techniczne (w szczególności: energie odnawialne, wiatrowe), znajomość specyfiki pracy start-up'owej

Co my Ci oferujemy?

  • jeśli brzmi to dla Ciebie jak wyzwanie, którego chcesz się podjąć i na tą myśl czujesz entuzjazm i adrenalinę, to oznacza, że myślisz podobnie do nas
  • niesamowity rozwój, ponieważ zbudujesz samodzielnie wszystkie procesy od zera, co da Ci niesamowite poczucie dumy i sprawczości
  • możliwość realnego awansu i budowy zespołu
  • odpowiedzialność i ownership
  • umowę o pracę na stałe
  • pracę w nowoczesnym biurze we Wrocławiu