Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. HR
HR
PERLA POLSKA

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Angielski
Komunikatywność
skuteczna komunikacja
odpowiedzialność
Samodzielność
Opis stanowiska

Perla Polska Sp. z o.o. Sp. k. jest producentem smacznych i oryginalnych przekąsek na każdą okazję i porę dnia. Jesteśmy liderem na polskim rynku w swojej kategorii produktowej. Nasza specjalność to hummus w wielu smakach, a także szeroki wybór antipasti, sałatek, wrapów, krewetek czy dań gotowych. Jako nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma rodzinna od lat działamy międzynarodowo. Importujemy wyłącznie wysokiej klasy surowce bezpośrednio od zaufanych dostawców z całego świata. Starannie nadzorujemy każdy etap produkcji zapewniając najwyższą jakość oferowanych wyrobów.

Więcej informacji można znaleźć na naszej stronie: www.pelnadobra.pl

Do naszego zespołu HR poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: Słupsk

Zakres zadań:

  • Prowadzenie projektów rekrutacyjnych głównie blue collars
  • Prowadzenie rekrutacji masowych na produkcję i magazyn
  • Budowa procesu onboarding’u, przeprowadzanie exit interview
  • Administrowanie procesami rozwojowymi i szkoleniowymi
  • Udział w realizacji polityki Employer Branding
  • Rozwiązywanie problemów personalnych
  • Udział w innych projektach HR

Wymagania:

  • Doświadczenie w rekrutacji pracowników produkcyjnych
  • Wykształcenie w obszarze ZZL mile widziane
  • Umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku
  • Pozytywne nastawienie do ludzi, budowanie dobrych relacji
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie będącej liderem w swojej branży
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w projektach HR
  • Przyjazną i otwartą atmosferę
  • Komfortowe warunki pracy w nowym biurze