• Oferty
  • Hello HR Blog
  • Newsletter

Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Dodaj ogłoszenie
Zdalnie
Office Manager
new
Office
Sodexo Polska

Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Starszy specjalista/Senior
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Tryb pracy
Praca z biura
Wymagane umiejętności
Administration
Office
Communication
cleanliness
Opis stanowiska

Your responsibilities:

  • Daily operation of site – management of tasks and activities required for the daily running of the office facilities
  • Supervision and management of facilities services (cleaning, maintenance, coffee machines, handy man, office material supply etc.)
  • Hospitable and friendly interaction with user and visitors of the building
  • Ensure the daily running of the floor provides a great customer experience
  • Provide the go to place for questions, reporting of incidents, facilities questions and office management services
  • Manage the facilities to support the running of events
  • Engagement team by organizing events and bringing people together socially

Our requirements:

  • Minimum of 3 years’ experience in similar position.
  • Experience in managing office
  • Fluent English
  • Highly developed soft skills (communication, cooperation etc.)
  • Strong organizational and prioritization skills,
  • Advanced computer skills in MS Office – e.g. Word, Excel

What we offer:

  • Employment contract in an international corporation with a stable market position
  • Comprehensive social package
  • Supporting your professional development
  • Work in international environment
  • Work in a respectful, inclusive and friendly environment with open door policy

Benefits:

  • sharing the costs of sports activities
  • private medical care
  • sharing the costs of foreign language classes
  • sharing the costs of professional training & courses
  • life insurance
  • extra social benefits
  • pre-paid cards
  • employee referral program
  • opportunity to obtain permits and licenses
  • charity initiatives
  • dodatkowy urlop na wolontariat

W Sodexo naszym celem jest tworzenie lepszej codzienności dla każdego, aby budować lepsze życie dla wszystkich. Jako światowy lider w usługach poprawiających jakość życia, działamy w 55 krajach, obsługując ponad 100 milionów konsumentów każdego dnia. W Polsce Sodexo od prawie 30 lat jest liderem w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i największą firmą FM o zasięgu ogólnopolskim. Usługi Integrated Facility Management (IFM) świadczy w ponad 200 obiektach.

Prowadzi 40 restauracji pracowniczych.