Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista ds. Obsługi Zarządu
Office
Sports-Med

Sports-Med
Gdańsk
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B, Umowa zlecenia
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
organizacja kalendarza
Organizacja eventów
prawo jazdy kat. B
Opis stanowiska

Klinika Sports-Med to jakość, zaangażowanie i ciągłe doskonalenie.

Nasz zespół tworzą ludzie, których łączy pasja, otwartość, ale przede wszystkim człowiek.

Transparentna ścieżka kariery i klarowne wynagrodzenie są dla nas kluczowe w relacjach z Tobą!

Dajemy Tobie możliwość rozwoju i niesamowite wsparcie, bo wiemy, że najważniejsi są ludzie, dlatego nieustannie poprawiamy komfort życia naszych Pacjentów.

Jesteś osobą dobrze zorganizowaną, wielozadaniową i dobrze czujesz się w kontakcie z drugą osobą? Jeśli tak, to mam ofertę dla Ciebie!

Jest to idealna praca dla młodej osoby, która chce od życia czegoś więcej, ale nie wie gdzie zacząć.

MANAGER ZARZĄDU

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca hybrydowa
  • Pomoc w ogarnianiu życia zawodowego Sylwestra i Wiktorii Kłos
  • Organizacja kalendarza
  • Udział w spotkaniach i prowadzenie notatek
  • Research przy bieżących tematach
  • Pomoc w organizacji eventów
  • Kontakt z instytucjami państwowymi
  • Kontrola poczty przychodzącej i wychodzącej
  • Praca nieregularna - łącznie 40h tygodniowo (jeśli pracujesz wieczorem lub w weekend - odbierasz to sobie innego dnia)

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Warunek konieczny to dyspozycyjność na terenie Gdańska lub bliskiej okolicy
  • Duża elastyczność czasowa
  • Wymagane prawo jazdy B i bycie pewnym siebie kierowcą
  • Szukamy osoby o silnych kompetencjach organizacyjno-relacyjnych

CO OFERUJEMY:

  • pracę o umowę zlecenie/B2B
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie, która pomoże Ci piąć się na sam szczyt swoich możliwości
  • Niesamowitą wiedzę
  • Realny wpływ na kierunek rozwoju firmy
  • Materiały szkoleniowe
  • Partnerskie relacje

BENEFITY

  • Bezpłatny parking,
  • zniżki na Wasze produkty lub opiekę,
  • integracje zespołu,
  • celebrowanie urodzin,
  • imprezy integracyjne,
  • cykliczne szkolenia podnoszące kompetencje Speców od Social Media lub marketingu,
  • dodatkową premię,
  • pracę mając wpływ bezpośredni ona produkt.

Jeżeli lubisz kiedy sporo się dzieje, ogarniasz chaos z uśmiechem na twarzy i jesteś multitaskerem to spodoba Ci się ta praca.

Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane. Jeśli go nie masz, ale uważasz, że to jest praca dla Ciebie to śmiało aplikuj!

O nas:

  • Cieszymy się renomą, zaufaniem i znakomitą reputacją w branży
  • Pomagamy holistycznie naszym Pacjentom
  • Kierujemy się wiedzą i skutecznością
  • Działamy w oparciu o dietetykę funkcjonalną
  • Ponad 90% klientów mamy z polecenia
  • Zaufało nam ponad 13 000 Pacjentów
  • Przez 300 dni w roku stale się edukujemy
  • Czerpiemy wiedzę i inspirację m.in od Institute Kharazziana oraz Medicine Functional University
  • Posiadamy profesjonalne zaplecze marketingowe i administracyjne

Zmiana zaczyna się od działania – aplikuj już dziś!