Praca w HR - Hello HR

Portal pracy przyszłości.

Specjalista/-ka ds. Personalnych
new
HR
T-Mobile Polska S.A.

Warszawa
Rodzaj pracy
Pełny etat
Doświadczenie
Specjalista/Mid
Forma zatrudnienia
B2B
Tryb pracy
Praca Hybrydowa
Wymagane umiejętności
SAP HR
MS Office
Płatnik
Prawo pracy
Mile widziane
Angielski
Opis stanowiska

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Pracowników i Kierowników w zakresie informacji związanych z praktycznym stosowaniem prawa pracy
  • Wsparcie HR Biznes Partnera w procesach decyzyjnych w przypisanych obszarach biznesowych
  • Współtworzenie rozwiązań i usprawnień oraz implementacja zmian legislacyjnych w odpowiednich procesach i systemach HR
  • Weryfikacja i utrzymaniem prawidłowych danych w systemach HR
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z procesem zatrudnienia Pracowników
  • Przygotowywanie dedykowanych raportów, statystyk i zaświadczeń
  • Weryfikacja i opieką merytoryczną nad procesami planowania i rozliczania czasu pracy (grafiki, nadgodziny, nieobecności)

Wymagania:

  • Minimum cztery lata doświadczenia zawodowego w obszarze kadrowym w międzynarodowej korporacji (powyżej 1,5 tys. Pracowników);
  • Praktyczną znajomość przepisów z zakresu prawa pracy;
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu zezwoleń na pracę dla cudzoziemców;
  • Znajomość pakietu MS Office, w tym dobra znajomość Excela;
  • Znajomość programu Płatnik ( dokumenty zgłoszeniowe )
  • Znajomość środowiska SAP HR, moduły OM / PA;
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (mile widziane);
  • Rozwinięte umiejętności analityczne.

Oferujemy:

T-Mobile Polska to miejsce pracy pełne wzajemnych inspiracji i niezwykłych wyzwań. Działamy odważnie, odpowiadamy za podejmowane decyzje, współpracujemy i eksperymentujemy! Jeżeli chcesz być na bieżąco z nowinkami ze świata technologii i telekomunikacji i wspierać nasz zespół swoimi kompetencjami i doświadczeniem, dzielić się wiedzą i liczyć na to samo z naszej strony – nie czekaj i dołącz do #MagentaTeam!

Jak wygląda proces rekrutacji?

1. Analiza CV

2. Spotkanie z Rekruterem

3. Spotkanie z Managerem

4. Witaj w T-Mobile :)